شماره: 4047
1393/03/07
پنجمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد
پنجمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد

در راستاي اجرای طرح تحول نظام سلامت، پنجمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با محوریت دارو و تجهيزات پزشکی مربوط به طرح برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم(ص) هدف طرح تحول نظام سلامت را افزايش رضايتمندي بيماران و كاهش هزينه آنان دانست و اظهار داشت: اين طرح از 15 ارديبهشت آغاز شده و هدف از اجراي طرح، رضايتمندي بيماران بستري شده در بیمارستان هاست که با اجرای کامل آن شاهد افزایش چشمگیر میزان رضایتمندی مردم خواهیم بود.


دکتر علی دل پیشه افزود: با تلاش و همراهی اعضای ستاد اجرایی طرح تحول سلامت تاکنون جلسات زیادی در خصوص بررسی و ارائه راهکارها براي اجراي اين طرح مهم برگزار شده که امید است در راستای اجرای هرچه بهتر طرح مذکور مفید و موثر واقع شود.

همچنین در ادامه این جلسه موضوعاتی همچون خريد داروها و تجهيزات مورد نياز بيمارستان، عدم ارجاع بيماران به خارج از بيمارستان جهت خريد دارو وتجهيزات، خريداري تجهيزات مورد نياز جهت انجام تست هاي آزمايشگاهي، هماهنگي كامل با بيمارستانهاي معين، تهيه كليه وسايل، داروها و تجهيزات مورد نياز بيماران در داخل بيمارستان و ارتقاء كيفيت خدمات هتلينگ توسط حاضران به بحث و گفتگو گذاشته شد.

 

حق انتشار محفوظ است ©