شماره: 3430
1393/01/17
پذیرش مقاله کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری کارشناسان آمار و مدارک پزشکی
پذیرش مقاله کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری کارشناسان آمار و مدارک پزشکی

مقاله بررسی میزان صحت کدگذاری تشخیص ها بر اساس icd از سوی کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری مسئولان مدارک پزشکی پذیرفته شد.


به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام، علی اکبر جمالوندی کارشناس آمار و مدارک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این باره اظهار داشت: مقاله بررسی میزان صحت کدگذاری تشخیص ها بر اساس icd از سوی کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری مسئولان مدارک پزشکی که توسط طالب قلیچی و زهرا پیشگو از بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام برای سومین گردهمایی مسئولان و کارشناسان آمار و مدارک پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی کشور ارسال شده بود، پس از بررسی و داوری از سوی گروه آمار و مدیریت بیمارستانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قسمت همایش پذیرفته شد.
وی در ادامه افزود: به منظور آشنایی مسئولان مدارک پزشکی بیمارستانها با آخرین پیشرفتهای علمی، اصلاح فرایندها، بکارگیری استانداردها و دستاوردها و ابتکارات اخیر در زمینه آمار و اطلاعات بیمارستانی، این همایش کشوری کارشناسان و مسئولان مدارک پزشکی برگزار شد.
جمالوندی خاطر نشان کرد: این همایش با حضور رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت و هیئت مدیره انجمن علمی مدیریت اطلاعات سلامت و 300 نفر از کارشناسان و اعضای هیئت بورد مدیریت اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی کشور در بیمارستان رسول اکرم(ص) تهران برگزار شد.
این کارشناس آمار و مدارک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: این موفقیت در راستای فعالیت های تخصصی در واحدهای آمار و مدارک پزشکی که در مراکز استانها موجود می باشد، گامی مهم و ارزشمند به شمار می رود.
وی یادآور شد: امید است که این اقدامات ارزنده که منجر به ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های تخصصی در واحد آمار و مدارک پزشکی استان می شود، تداوم یابد و نام ایلام را در میان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور پرآوازه نمایند.
حق انتشار محفوظ است ©