X
تاریخ انتشار: شنبه 21 شهریور 1394
آغاز دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستان

  آغاز دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستان

امتیاز: Article Rating
آغاز دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستان با حضور معاون درمان، امور مالی درمان، دبیر هیئت امناء دانشگاه، مدیر نیروی انسانی دانشگاه، سرپرست اداره بازرسی و مسئولین واحدهای ستادی درمان
دوره تربیت مدیر در عرصه بیمارستانی روز دوشنبه 16/6/1394 با حضور مسئولین دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید. در مراسم افتتاحیه، معاون درمان دانشگاه ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حضار مطالبی را در خصوص اهمیت و ضرورت تدوین و برگزاری چنین دوره ای با توجه به نیازها و ملاحظاتی که در طرح تحول نظام سلامت وجود دارد بیان نمودند.
دکتر کرد جمشیدی در ادامه بیان داشت پرورش و تربیت مدیرانی جوان، با انگیزه و علاقمند در بیمارستان که مدتهاست جژء برنامه های مهم دانشگاه و این معاونت در سالجاری بوده، می تواند کمک شایانی به بدنه تیم مدیریتی مراکز بیمارستانی در زمینه تسهیل و حل مسائل و مشکلات پیشروی آنان در زمینه های مختلف گردد.
در ادامه دکتر صادقی فر سرپرست عملی دوره ضمن تشریح روند اجرای دوره افزوند با توجه به حجم زیاد مطالب، دوره به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد که بخش حضوری روزهای دوشنبه و سه شنبه یک هفته در میان برگزار شده و در بخش غیر حضوری تکالیفی به مخاطبین داده خواهد شد که بایستی پس از رفع اشکال برای منتور (تدیسیار) دوره ارسال نمایند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • آغاز دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستان
  • آغاز دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستان
ثبت امتیاز