X
تاریخ انتشار: یکشنبه 30 فروردین 1394
به واسطه ی تلاش کارکنان خدوم، رضایتمندی مردم بدست می آید

  به واسطه ی تلاش کارکنان خدوم، رضایتمندی مردم بدست می آید

امتیاز: Article Rating
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: گفت: به واسطه ی تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم دانشگاه رضایتمندی مردم نیز به دست می آید.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر عبدالنور کرد جمشیدی در آیین تودیع و معارفه روسای اسبق و جدید بیمارستان امام علی(ع) سرابله ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌شائبه کارکنان این بیمارستان افزود: برای ادامه طرح تحول نظام سلامت و اجرای هرچه بهتر آن، همکاری و تعامل شایسته همه کارکنان و مردم نیاز است، امیدواریم که در این راه بتوانیم بهترین خدمات را به جامعه هدف خود تقدیم نماییم.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطر نشان کرد: در سطح دانشگاه عملکرد مناسبی صورت گرفته که نشان از دلسوزی و احساس مسئولیت کارکنان داشته و امیدواریم همچنان در این راه گام برداریم.

وی با بیان اینکه در ایام زلزله اخیر و تردد زائران اربعین حسینی توانستیم اوج خدمات دهی در استان را به نمایش بگذاریم، افزود: با تلاش و اهتمام کارکنان مجموعه دانشگاه توانستیم به گونه ای عمل کنیم که تحسین و رضایت مسئولان کشوری و استانی را کسب نماییم.

دکتر کرد جمشیدی یادآور شد: دکتر مرادنژادی رئیس پیشین بیمارستان، خدمات شایسته‌ای ارائه دادند و زحمات زیادی را برای سیستم و بیمارستان متحمل شدند. ایشان شایسته بهترین تقدیرها می‌باشند و خانم کریمی نیز یکی از پرسنل زحمتکش و خدوم در حوزه درمان بوده است که امیدواریم در سمت جدید خود به عنوان سرپرست بیمارستان امام علی(ع) سرابله موفق عمل نماید.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • به واسطه ی تلاش کارکنان خدوم، رضایتمندی مردم بدست می آید
ثبت امتیاز