X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 آذر 1393
بسیج بهترین یادگار حضرت امام (ره) برای صیانت از انقلاب است

  بسیج بهترین یادگار حضرت امام (ره) برای صیانت از انقلاب است

امتیاز: Article Rating
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بسیج بهترین یادگار حضرت امام (ره) برای صیانت از انقلاب است و همواره در راه دفاع از انقلاب و آرمان های آن در تمامی زمینه ها آمادگی دارد.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در دیدار مسئولان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با آزاده سرافراز همزه اسدی از کاکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف به پیشرفت چشمگیری دست یافته که این موفقیت ها را مرهون فداکاری واز جان گذشتگی شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان می دانیم.


وی خاطر نشان کرد: در جبهه‌های نبرد ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و صبر و بردباری آزادگان در اسارت بر کسی پوشیده نیست و امروز ما قدردان این زحمات و تلاش های این عزیزان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز داشت: مشغله های زندگی و اداری نباید ما را از تکریم و تجلیل از ایثارگران و خانواده های معزز آنان دور کند بلکه هر روز که می گذرد باید این تکریم و گرامیداشت یاد و حماسه های این عزیزان در میان ما پررنگ تر از گذشته باشد.

دکتر دل پیشه ادامه راه شهدا ، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را وظیفه ای همگانی عنوان کرد و یادآور شد: الگوسازی سبک زندگی شهدا برای نسل جوان را بسیار مهم است و نسل جوان باید بداند که آرامش نسل امروز مرهون خون شهدا و ایثار و فداکاری جانبازان جان بر کف و آزادگان سرافراز ایران اسلامی است که آرمان‌های بزرگی را دنبال کردند و ثمره‌اش باعث سربلندی و اقتدار امروز کشور شده است.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بسیج بهترین یادگار حضرت امام (ره) برای صیانت از انقلاب است
ثبت امتیاز