X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 آذر 1393

  مردم قدردان تلاش های کارکنان حوزه سلامت هستند

امتیاز: Article Rating
فرماندار شهرستان بدره گفت: مردم همواره برای کارکنان حوزه سلامت ارزش و احترام ویژه ای قائلند و قدردان تلاش های این عزیزان هستند.

به گزارش خبرنگار وب دا، سیروس مرادحاصلی در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره اظهار کرد: اگر مسئولیتی را بر عهده می گیریم باید بدانیم که امانتی در دست ماست و از آن برای خدمت به مردم استفاده کنیم.


وي ادمه داد: وقتي مدير جديدي به جاي مدير خوب و ارزنده اي معارفه مي‌شود کارش مشکل خواهد بود چون علاوه بر ادامه راه بايد بهتر و خوبتر از مدير سابق عمل نمايد.

این مسئول بیان کرد: کارکنان حوزه سلامت ارتباط تنگاتنگی با عموم مردم دارند و خدمات حوزه سلامت را در دسترس آنان قرار می دهند لذا خدمت دهی در سطح وسیع تلاش و اهتمام ویژه ای را می طلبد.

فرماندار شهرستان بدره اضافه نمود: فرمانداری شهرستان بدره آمادگی دارد که همانند گذشته در راه خدمت به مردم شریف این شهرستان تعامل ویژه ای با شبکه بهداشت و درمان داشته باشد. همچنین از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خواهانیم که نگاه و توجه ویژه ای به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معطوف دارند.

مرادحاصلی در پایان گفت: امید است كه مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان آبدانان از خدمات و كارهاي انجام شده در شبكه به بهترین وجه ممکن بهره مند شوند و برای ما فرصت مغتنمی است که بتوانیم در این شرایط خدمتی درخور نام و شایسته مردم این دیار را به آنان تقدیم کنیم.

 

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز