X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 آذر 1393
بیست و هفتمین جلسه اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

  بیست و هفتمین جلسه اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating
بیست و هفتمین جلسه طرح تحول نظام سلامت با حضور رئیس دانشگاه و اعضای ستاد اجرایی این طرح در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجرای طرح تحول نظام سلامت بالاترین میزان خدمتگزاری در حوزه سلامت را در دولت تدبیر و امید پیش روی چشم مردم قرار داده و در اجرای این طرح در راه خدمت واقعی به مردم گام برداشته است.


دکتر علی دل پیشه خاطر نشان ساخت: رهبر معظم انقلاب اخیراً خدمات و اقدامات وزیر و مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مورد تفقد قرار دادند و خدمات در این حوزه را رضایت بخش عنوان نمودند.

وی بیان داشت: در جلسه شورای تخصصی که هفته گذشته با حضور روسأی محترم دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور و وزیر محترم بهداشت برگزار شد، دکتر قاضی زاده هاشمی تقدیر خود از کارکنان حوزه سلامت به بنده ابلاغ نمودند و ضمن ابراز رضایت از برگزاری جلسات طرح تحول نظام سلامت در استان ایلام، بر منظم و هدفمند بودن این جلسات تاکید نمودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه رضایت مردم حلاوت و شیرینی اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت را دوچندان نموده، اضافه نمود: استقبال بی نظیر مردم از این طرح نشان از اجرای موفق آن در سطح استان دارد و این استقبال گسترده وظیفه و مسئولیت ما را در راه خدمتگزاری به مردم سنگین تر نموده است.

وی تصریح نمود: خوشبختانه در بازدید بازرسان وزارت از اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان، اقدامات و فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی ایلام را مناسب ارزیابی نموده اند و عنوان کردند که اجرای این طرح با روند مناسب و مطلوبی نسبت به بازدیدهای قبلی همراه بوده است.

دکتر دل پیشه افزود: نظارت بر اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان ما را در راه اجرای مناسب طرح و کسب رضایت هرچه بهتر مردم از حوزه سلامت یاری خواهد نمود و باید قبل از اینکه مشکلات و نقایص را به ما گوشزد نمایند، خود نسبت به رفع آنان اقدام نماییم.

وی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: طرح تحول نظام سلامت هدیه ای از سوی دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت به مردم است و امیدواریم در این راستا بتوانیم خدمات شایسته ای را به مردم تقدیم کنیم.

این جلسه بیان گزارشی از وضعیت، مشکلات و مسائل بیمارستان امام علی(ع) شهر سرابله توسط معاون این بیمارستان دنبال شد و در ادامه نیز دیگر اعضاء به شرح دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت پرداختند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بیست و هفتمین جلسه اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز