X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 آذر 1393
نشست صمیمیانه رئیس دانشگاه با متخصصان بیمارستان های امام خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی ایلام

  نشست صمیمیانه رئیس دانشگاه با متخصصان بیمارستان های امام خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی ایلام

امتیاز: Article Rating
رئیس دانشگاه در نشستی صمیمیانه با متخصصان بیمارستان های امام خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی ایلام دیدار و در خصوص مراحل اجرایی طرح تحول نظام سلامت و مشکلات و مسائل متخصصان گفتگو نمود.


به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از تلاش های پزشکان و متخصصین بیمارستان ها در راستای خدمات دهی به مردم در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: مشارکت بیشتر پزشکان در عرصه های تصمیم گیری و استفاده از نظرات فعالان عرصه سلامت می تواند در تحقق اهداف دانشگاه علوم پزشکی ایلام موثر باشد.


دکتر علی دل پیشه ادامه داد: جایگاه ویژه پزشکان و متخصصان در عرصه سلامت و ارائه خدمات بهداشتی درمانی آنان به مردم قدرشناس استان بر کسی پوشیده نیست.

وی اضافه نمود: فضای ایجاد شده برای بهبود کیفیت خدمات درمانی به مردم شریف با توجه به حمایت های بی نظیر مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور و اهتمام مقام عالی وزرات ، غنیمت ارزشمندی است که همه ما باید در اجرای طرح تحول نظام سلامت که مولود این حمایت ها می باشد، نهایت تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گیریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: با اجرای مراحل مختلف طرح تحول نظام سلامت خوشبختانه رضایت مردم از نحوه خدمات دهی بسیار ارتقاء یافته و دغدغه های بیماران و پزشکان در میزان پرداختی ها در این طرح مرتفع گردیده است.

وی تصریح کرد: متخصصین دلسوز و متعهد دانشگاه با همکاری و همراهی خود با طرح تحول نظام سلامت، ارائه خدمت در حوزه سلامت را بهتر از گذشته در رأس امور خود قرار خ داده و باعث شده اند رضایتمندی مردم به بالاترین حد خود در سالهای قبل و بعد از انقلاب برسد.

دکتر دل پیشه ابراز کرد: پزشکان پاسدار سلامت جسمی مردم را بر عهده دارند که این رسالت با خدمت صادقانه و کمک در اجرای مناسب و مطابق انتظار طرح تحول نظام سلامت تکمیل خواهد شد.

وی یادآور شد: رسیدگی به مشکلات و مسائل پزشکان و متخصصین در اولویت امور دانشگاه قرار دارد و تلاش خواهیم نمود که نارسایی ها را در این حوزه به حداقل ممکن برسانیم.

در ادامه جلسه نیز پزشکان متخصص بیمارستان امام (ره) و شهید مصطفی خمینی شهر ایلام دیدگاهها و نظرات خود را پیرامون مشکلات حوزه کاری خود و همچنین راهکارهایی در خصوص اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های طرح تحول نظام سلامت بیان داشته، سپس دکتر دل پیشه رئیس دانشگاه، دکتر کرد جمشیدی معاون درمان، معاون آموزشی درمان به سوالات آنان پاسخ دادند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • نشست صمیمیانه رئیس دانشگاه با متخصصان بیمارستان های امام خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی ایلام
ثبت امتیاز