X
تاریخ انتشار: شنبه 11 مرداد 1393
بخش اورژانس بستری بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام افتتاح شد

  بخش اورژانس بستری بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام افتتاح شد

امتیاز: Article Rating
بخش اورژانس بستری بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون درمان، مدیر درمان، رئیس بیمارستان و کارکنان بخش های مختلف این بیمارستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در جریان این آیین افتتاحیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک حلول عید فطر اظهار داشت: این اورژانس با دارا بودن 20 تخت فعال در بیمارستان امام خمینی (ره) آماده ارائه خدمت به همشهریان است.


دکتر علی دل پیشه با بیان اینکه اورژانس بستری بار کاری بخش های مختلف بیمارستان را به نحو قابل توجهی کاهش می دهد، افزود: در این اورژانس تمامی اقدامات و اعمال بیمارستانی به بیماران و مراجعان ارائه می گردد.

وی خاطر نشان کرد: بیماران و مراجعان در اورژانس بستری علاوه بر دریافت خدمات کامل درمانی، سریعتر از گذشته روند و مراحل بستری آنان در بیمارستان انجام می گیرد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: این بخش با توجه به آغاز طرح تحول نظام سلامت در استان و نیاز به فضای بیمارستانی در محل بیمارستان امام (ره) در دستور کار قرار گرفته و در آستانه فرا رسیدن عید فطر به بهره برداری رسیده است.


دکتر دل پیشه یادآور شد: در اجرای طرح تحول نظام سلامت که اقدامی ارزنده و طرحی عظیم در دولت تدبیر و امید محسوب می گردد، امید است بتوانیم خدمات شایسته ای به مردم استان تقدیم کنیم.

در ادامه نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بخش اورژانس بستری بازدید و با کارکنان آن دیدار و گفتگو نمود.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بخش اورژانس بستری بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام افتتاح شد
ثبت امتیاز