X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 31 تیر 1393
اجرای برنامه تحول سلامت، در گرو همکاری و تعامل همه جانبه است

  اجرای برنامه تحول سلامت، در گرو همکاری و تعامل همه جانبه است

امتیاز: Article Rating
رئيس دانشگاه علوم پزشكي ایلام در سیزدهمین جلسه ی طرح تحول نظام سلامت گفت: طرح تحول نظام سلامت، برنامه ی کلانی است که فقط در سایه ی همکاری و تعامل همه جانبه کارکنان اجرایی خواهد شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه ضمن تقدیر از تلاش های دست اندرکاران و کارکنان دانشگاه علوم پزشكي ایلام در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: خوشبختانه برای عملیاتی نمودن این طرح عظیم و ارزنده تنها نبوده ایم و همه ی دولتمردان، مسئولان و شخصیت های برجسته در کنار حوزه ی سلامت هستند و حمایت خود را از آن اعلام نموده اند.


وی افزود: با توجه به گستردگی خدمت دهی به مردم در بخش های مختلف طرح تحول نظام سلامت، باید جزئيات آن را بطور دقیق مورد ارزیابی و كار كارشناسي شده قرار دهیم و با اتكال به ذات اقدس الهي اين برنامه را بعنوان اولويت اول سلامت كشور و استان با جدیت و اهتمام به پیش ببریم.

پس از سخنان رییس دانشگاه، دکتر جوهری دبیر اجرایی ستاد طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه دستور کار جلسه با محوریت بررسی روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت و بررسی گزارش بازدیدهای انجام گرفته از مراکز تابعه قرائت کرد و از سوی وی گزارش بازدید از مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ایلام برای حاضران در جلسه قرائت گردید و از سوی اعضاء دیدگاه ها، نقطه نظرات و راهکارهایی در خصوص رفع مشکلات در اجرای طرح تحول سلامت در استان مطرح گردید.

در ادامه این جلسه دکتر کرد جمشیدی معاون درمان، دکتر ناصری فر معاون بهداشتی، دکتر افسرده معاون توسعه و مدیریت منابع و دکتر دشتی معاون غذا و دارو دانشگاه گزارش هایی از عملکرد و روند اجرایی طرح و مشکلات و چالش های فراروی طرح در حوزه ی خود را بیان نمودند.

همچنین رؤسای بیمارستان های سطح شهر ایلام نیز به ارائه گزارشی از چگونگی فعالیت های مجموعه تحت پوشش خود در طرح تحول نظام سلامت در حوزه ی پرداختند.

در بخش دیگری از این جلسه مشکلات ارجاع در سیستم آزمایشگاهی دانشگاه توسط مدیر امور آزمایشگاهی معاونت درمان مطرح شد و در ادامه نیز مواردی همچون ارسال تمام اطلاعات پرونده های ترخیصی به سامانه سپاس و آموزش پزشکان تابعه دانشگاه در زمینه ی مقابله با عقرب گزیدگی به ویژه در مناطق روستایی مورد تصویب قرار گرفت

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • اجرای برنامه تحول سلامت، در گرو همکاری و تعامل همه جانبه است
ثبت امتیاز