X
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 تیر 1393
در راه خدمتگزاری، خط قرمز ما مردم هستند

  در راه خدمتگزاری، خط قرمز ما مردم هستند

امتیاز: Article Rating
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در راه خدمتگزاری،خط قرمز ما مردم هستند و با هيچ كسي در مورد منافع مردم معامله نخواهيم كرد.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر عبدالنور کرد جمشیدی در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید بیمارستان امام علی(ع) سرابله ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خدمت به مردم وظیفه ای است که در هیچ شرایطی از هیچ فردی ساقط نمی شود و ما در هر سنگر و سمتی که باشیم، وظیفه داریم خدمتگزاری خود به مردم را بعمل آوریم.


وی با اشاره به مشكل ساز بودن فاصله بين بهداشت و درمان ، تاكيد نمود: نه تنها فاصله اي بين بهداشت و درمان نيست بلكه اين دو قسمت در حد اعلي همكاري و هماهنگ بوده و به هيچ وجه اجازه نخواهيم داد ميان اين دو فاصله اي ايجاد شود .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان اشاره کرد و خاطرنشان نمود: این طرح یکی از طرح های ارزشمند در نظام و دولت تدبیر و امید است که همه ی ما باید برای اجرای خوب و مناسب آن نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

کرد جمشیدی رمز موفقیت هر مجموعه ای را در همکاری و همراهی تمامی دست اندرکاران آن مجموعه دانست و گفت: این بیمارستان با همکاری و تعامل تمام کارکنان، عملکرد خوب و شایسته ای را به نمایش گذاشت و بسیاری از مشکلات را مرتفع نمود که قابل تقدیر است.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • در راه خدمتگزاری، خط قرمز ما مردم هستند
ثبت امتیاز