X
تاریخ انتشار: دوشنبه 09 تیر 1393
در دهمین جلسه طرح تحول سلامت، اجرای دستورالعمل ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان بررسی شد

  در دهمین جلسه طرح تحول سلامت، اجرای دستورالعمل ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان بررسی شد

امتیاز: Article Rating
در دهمین جلسه طرح تحول سلامت توسط اعضاء ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام، اجرای دستورالعمل ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان در مناطق محروم بررسی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات شایسته ی همه ی بخش های مرتبط با طرح تحول نظام سلامت در استان اظهار داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت از جمله خدمات بزرگی است که در طول عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی به مردم تقدیم شده است.


دکتر علی دل پیشه ابراز داشت: در طرح تحول نظام سلامت که از سوی نظام و دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حمایت می شود، خدمات متنوع و فراگیری به مردم در سراسر کشور ارائه می شود که در نوع خود بی سابقه بوده است.

وی همچنین در خصوص دستورالعمل های ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان در مناطق محروم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان باعث می گردد که بتوانیم از طریق پزشکان و متخصصان بهترین و شایسته ترین خدمات را در هر زمان و شرایطی به مردم و مراجعان ارائه کنیم.


در ادامه نیز اعضاء ستاد اجرایی طرح تحول سلامت با ارائه گزارش هایی از حوزه ی کاری خود، فعالیت های دانشگاه را در خصوص دستورالعمل های اجرایی طرح بازگو نمودند و همچنین راهکارها و پیشنهادهایی در خصوص هر چه بهتر اجرایی نمودن دستورالعمل های ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان در مناطق محروم مطرح گردید و اعضاء در این رابطه به بحث و گفتگو پرداختند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • در دهمین جلسه طرح تحول سلامت، اجرای دستورالعمل ارتقاء کیفیت ویزیت و ماندگاری پزشکان بررسی شد
ثبت امتیاز