X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 خرداد 1393
اجرای مصوبات، گام مهمی در اجرای اصولی طرح تحول نظام سلامت است

  اجرای مصوبات، گام مهمی در اجرای اصولی طرح تحول نظام سلامت است

امتیاز: Article Rating
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه و دبیر اجلاس قطب پنجم کشور گفت: اجرای مصوباتی که در جلسات دانشگاه های قطب پنجم کشور، اقدامی ارزنده در اجرای اصولی طرح تحول نظام سلامت در استان های تابعه ی آن است.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر قباد محمدی در همایش معاونین و مدیران غذا، دارو و آزمایشگاهی دانشگاههای قطب پنجم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: در جلسات گذشته مصوباتی تصویب گردیده است که لازم است این مصوبات اجرایی گردند چرا که عملی شدن آنان در اجرای تحول نظام سلامت مثبت و تاثیر گذار است.


وی ابراز داشت: یکی از معضلات هر استانی مسئله قاچاق دارو می باشد که در این راستا از طریق هماهنگی و تقسیم کاربین دانشگاههای قطب و واحد مربوطه در استانداریها سعی خواهیم کرد که نتایج و دستاوردهای خوبی در زمینه مبارزه با قاچاق دارو داشته باشیم.

دبیر اجلاس قطب پنجم کشور خاطرنشان کرد: مسائل مهم و ویژه ای در طرح تحول نظام سلامت پیش روی ما قرار دارد که لازم است با همفکری و تعامل در راستای اجرای اهداف این طرح گام برداریم لذا در این جلسه برخی از مسائل و چالشها را سعی می کنیم از طریق ایجاد کارگروه های تخصصی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

دکتر محمدی ابراز داشت: مبحث دارو یکی از مسائلی است که همواره مورد تاکید ریاست محترم جمهوری، وزیر محترم بهداشت و معاون غذا و دارو و زارت قرار داشته است لذا این امر نشانگر اهمیت بالای جایگاه دارو در کشور است و می طلبد که ما به عنوان مسئولان و دست اندرکاران این حوزه تلاش کنیم که دغدغه ها و چالشهای حوزه دارو را مرتفع سازیم.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: امید است که بتوانیم در راستای اجرای اهداف حوزه سلامت و طرح تحول نظام سلامت گام برداریم و به گونه ای تلاش کنیم که بتوانیم خدمت شایسته ای را به مردم تقدیم کنیم.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • اجرای مصوبات، گام مهمی در اجرای اصولی طرح تحول نظام سلامت است
ثبت امتیاز