X
تاریخ انتشار: شنبه 17 خرداد 1393
ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد

  ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد

امتیاز: Article Rating
ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت با حضور سرپرست دانشگاه، معاونین و روسای بیمارستانها در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه دکتر علی دل پیشه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت : طرح تحول نظام سلامت بر پایه ی رضايت مندي مردم قرار دارد و بايد همه كوشش كنيم كه با درنظر گرفتن الويت ها، خدمات حوزه سلامت را با بهترين وجه به مردم ارائه دهيم .


وی با بیان اینکه از ابتدای طرح تلاش های شایسته ای از سوی کارکنان دانشگاه در راه اجرای صحیح و اصولی آن انجام گرفته است، خاطر نشان کرد: در طول این مدت همکاری و همراهی خوب و ارزنده ای از سوی همه ی همکاران مرتبط با طرح تحول نظام سلامت در استان انجام شده که نشان از دلسوزی و احساس مسئولیت این عزیزان دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان نمود: انشااله که با همدلی و همکاری یکدیگر بتوانیم خدمتی که شایسته ی مردم استان است را به آنان تقدیم کنیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

در ادامه این جلسه نیز از سوی دیگر اعضاء در خصوص اقدامات انجام شده در طرح تحول نظام سلامت از جمله پرداخت ده درصدی هزینه ها توسط بیماران، بحث ترویج زایمان طبیعی رایگان و ارتقاء کیفیت هتلینگ بیمارستان ها به بحث و گفتگو پرداختند و نظرات و دیدگاه های خود را در این راستا بیان نمودند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل شد
ثبت امتیاز