X
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 خرداد 1393
مبنای خدمت گزاری به مردم، جدیت و اهتمام در انجام رسالت است

  مبنای خدمت گزاری به مردم، جدیت و اهتمام در انجام رسالت است

امتیاز: Article Rating
رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی(ره) شهر ایلام گفت: در امر خدمت گزاری به مردم در هر پست و مقامی که باشیم، لازم است رسالت خود را با جدیت و اهتمام ویژه ای دنبال کنیم.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر قیصر کشاورز در مراسم تودیع خود ضمن تقدیر از تلاش های صادقانه کارکنان بیمارستان خاطرنشان کرد: در انجام وظیفه و ادای تکلیف، هرگاه که توانستیم از عهده مسئولیت محوله خویش برآییم باید خرسند باشیم چراکه خدمت به مردم لیاقت و شایستگی می خواهد.


وی افزود: از زمانی که بنده مسئولیت ریاست بیمارستان را برعهده گرفتم شاهد تلاشهای ارزشمند و چشمگیر رئیس اسبق و کارکنان بیمارستان بودم که در همین جا باید از این خدمات ارزشمند تقدیرنمایم چرا که صادقانه خدمت کردند و در سایه ی تلاش های این عزیزان پیش از ریاست بنده بود توانستم امور را به پیش ببرم.

رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام بیان داشت: از آقای دکتر کریمیان که بواسطه ی مدیریت ایشان، بار مسئولیت را از روی دوش بنده برداشته می شود تشکر می کنم و امیدوارم که در این مسئولیت جدید موفق باشند چرا که موفقیت ایشان موفقیت همۀ ماست و با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان، امیدواریم که قابلیت ها و توانمندی های ایشان کمک کار دانشگاه باشد.

وی ابراز داشت: به رسم همه تودیع و معارفه ها که معمولاً رسم است که تودیع شونده گزارشی از اقدامات خود را ارائه نماید، لازم است که بگویم اگر خدمتی انجام گرفته با کمک همه دوستان و همکاران انجام شده و همچنین مطابق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند کسی که کاری انجام داده است، باید گفته شود تا مردم از آن باخبر شوند.

دکتر کشاورز با بیان اینکه خدمات شایسته ای در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام انجام شده است، تصریح کرد: در فعالیت های اجرایی تا آنجا که توانسته ام و توان داشته ام، تلاش نموده ام که خدمت صادقانه ای به همکاران و مردم در طول تصدی ریاست این بیمارستان تقدیم نمایم. همچنین کاهش هزینه های بیمارستان یکی از اقداماتی بوده است که در پیش گرفتم و تا آنجا که امکان پذیر بوده است سعی در کاهش هزینه ها داشته ام.

وی توسعه امکانات و تجهیزات بیمارستانی را یکی از ملزومات اجرای طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و گفت: برای ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم نیاز است که امکانات و تجهیزات را مطابق روز به پیش ببریم و با اجرای طرح مذکور ما نیاز بیشتری به امکانات و تجهیزات مختلف پیدا خواهیم کرد .

دکتر کشاورز ضمن تقدیر از توجه و عنایات سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و معاون درمان و تلاش همه کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام، برای سرپرست جدید این بیمارستان آرزوی موفقیت روزافزون نمود.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مبنای خدمت گزاری به مردم، جدیت و اهتمام در انجام رسالت است
ثبت امتیاز