X
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 خرداد 1393
خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزشی والاست

  خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزشی والاست

امتیاز: Article Rating
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزنده ترین ارزش است که ما در راه این هدف مهم باید نهایت اهتمام خود را بکار گیریم.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر عبدالنور کردجمشیدی در مراسم تودیع و معارفه روسای اسبق و جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و شایسته دکتر کشاورز در زمان تصدی رئیس بیمارستان اظهار داشت: ایشان یکی از شخصیت های ارزشمند و دلسوز دانشگاه علوم پزشکی ایلام است که در سالهای گذشته نیز سابقه تصدی سمت های مختلف را داشته و قابلیت ها و تجارب ارزشمند خود را به نمایش گذاشته است.


وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تجربیات و تلاشهای ارزشمندی از سوی دکتر کشاورز در سالهای خدمت خود را به مردم تقدیم نموده است ، امید است که در ادامه نیز از این تلاشها در زمینه ها و حوزه های دیگری از دانشگاه بهره مند گردیم.

دکتر کرد جمشیدی ادامه داد: سنت تودیع و معارفه همواره در طول دوران مدیریت وجود دارد هر فردی که معارفه می گردد، روزی باید تودیع شود و از خدماتش تقدیر بعمل آید.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود خدمت به مردم را بالاترین ارزش در کشور برشمرد و گفت: در استان ایلام که با توجه به میزان محرومیت باید توجه ویژه ای به مردم معطوف گردد، در حوزه درمان می توانیم خدمات ارزشمندی را در دانشگاه علوم پزشکی ایلام به آنان تقدیم کنیم.

وی یادآوری نمود : دکتر کریمیان یکی از نیروهای جوان، دارای تخصص، خوش فکر و توانمند در دانشگاه می باشد که امید است کارکنان بیمارستان امام (ره) بتوانند با همدلی، همکاری و مشورت یکدیگر در کنار مدیریت ایشان امور را پیش ببرند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزشی والاست
ثبت امتیاز