X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393
طی آیینی،از خدمات دکتر ساغری پیشکسوت حوزه سلامت تقدیر بعمل آمد

  طی آیینی،از خدمات دکتر ساغری پیشکسوت حوزه سلامت تقدیر بعمل آمد

امتیاز: Article Rating
طی آیینی، توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از خدمات دکتر محمد تقی ساغری پیشکسوت حوزه سلامت استان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این آیین تجلیل، ضمن تقدیر از تلاش صادقانه ی این پزشک پیشکسوت اظهار داشت: حضور پررنگ و برجسته ی پزشکان حاذق، اساتید و بزرگان پیشکسوت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فرصت های مغتنمی است که همواره ما کارکنان به آن افتخار می کنیم و به خود می بالیم. یقیناً در تمامی شرایط و ادوار، راه و منش این عزیزان را پیش روی خود در عرصه ی خدمت به مردم قرار خواهیم داد.


دکتر علی دل پیشه به اجرای طرح تحول سلامت در استان اشاره کرد و بیان داشت: خوشبختانه با عنایت ویژه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید و همچنین تلاش و اهتمام وزیر محترم بهداشت، در سراسر کشور شاهد عرصه ی جدیدی از خدمت خالصانه به مردم آغاز شده که بیانگر عزم والای نظام و دولت برای ارتقاء سطح خدمات حوزه ی سلامت به مردم است.

وی تصریح نمود: به یقین بزرگانی همچون دکتر ساغری و دیگر پزشکان عزیز و دلسوز که خدمات وصف ناشدنی را به مردم تقدیم نموده اند، امروز از سرمایه های اصلی دانشگاه علوم پزشکی ایلام محسوب می گردند و بنا بر تاکیدات مقام معظم رهبری و مسئولان نظام مبنی بر خدمت به اقشار ضعیف و کم درآمد، این پزشکان خدوم و گرانقدر در طول سالیان متمادی در راه خدمت بی منت به مردم تلاش های ارزشمندی داشته اند که شایسته ی بالاترین و بهترین تقدیرها هستند.

دکتر دل پیشه در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان نمود: طبق گفته های مردم و دیگر بزرگان و صاحب نظران و همچنین بررسی های انجام شده در دانشگاه، دکتر ساغری به عنوان پیشکسوت عرصه ی سلامت، از بالاترین میزان تعداد ویزیت و اعمال جراحی بیمار در سطح استان در طول سالهای گذشته برخوردار بوده و خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که اینچنین پزشک دلسوز و خدمتگزاری را در جمع خود داریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان سخنان خود یادآور شد: ما به عنوان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام از این زحمات خستگی ناپذیر جناب آقای دکتر ساغری تقدیر و تشکر می کنیم و منش و نیک اندیشی ایشان را در راه خدمت به مردم در سرلوحه ی کاری خویش قرار می دهیم و انشااله که در آینده نیز از توان و تجارب ایشان و دیگر بزرگان عرصه سلامت در راه خدمتگزاری به مردم عزیز استان بهره مند باشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به عنوان سخنران دیگر این آیین تجلیل، ضمن تقدیر از خدمات دکتر محمد تقی ساغری و دیگر پزشکان پیشکسوت استان ابراز داشت: دکتر ساغری در طول سالیان گذشته و طبق آمارهای موجود بالاترین میزان اعمال جراحی و ویزیت را دارا بوده که نشانگر توجه و اهمیت ویژه به مقوله ی خدمت به مردم در نزد ایشان بوده است.

دکتر عبدالنور کرد جمشیدی ادامه داد: بر همه ی ما واجب است که تلاش و زحمات عزیزانی که در عرصه ی خدمت به مردم نام نیک و درخشانی دارند را ارج نهیم و همواره سپاسگزار این خدمات باشیم.

وی تصریح نمود: بررسی ها و نظر سنجی ها نشان می دهد که میزان رضایتمندی در میان مردم و مراجعان از خدمات دکتر ساغری در حوزه ی سلامت استان بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده که این آیین تجلیل نیز به همین مناسبت است.

در ادامه نیز دکتر محمد تقی ساغری پزشک پیشکسوت استان ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: خدمت به مردم یکی از ارزش هایی است که همه ی ما باید در راه آن گام برداریم و در این راستا هرآنچه را که در توان داریم برای تحقق این هدف والا بکار گیریم.

وی در ادامه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان اشاره کرد و بیان داشت: این طرح که از سوی نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید به عهده ی وزارت بهداشت گذاشته شده، خوشبختانه در ابتدای راه خود توانسته است اعتماد مردم را به خود جلب کند و نشانه های رضایتمندی مردم از آن به چشم می خورد.

دکتر ساغری با بیان پیشنهاداتی در خصوص بکار گیری توان و ظرقیت پزشکان استان در طرح تحول نظام سلامت خاطر نشان ساخت: اگر این ظرفیت ها از طریق راهکارهای مناسب و اصولی در طرح مورد نظر بکار بسته شوند، یقیناً می توان خدمات بسیار مناسب و شایسته ای را به مردم تقدیم نمود.

این پزشک پیشکسوت استان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ایجاد انگیزه بالا در پزشکان و کارکنان یکی از راهکارهای مناسب برای اجرای صحیح طرح تحول نظام سلامت است، افزود: استفاده از ظرفیت ها و امکانات حوزه سلامت و همچنین استفاده از نقطه نظرات پیشکسوتان، اساتید و پزشکان استان در اجرای این طرح عظیم و ملی بسیار ضروری است.

در ادامه نیز با اهداء لوح سپاس توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از خدمات کم نظیر و ارزنده ی دکتر محمد تقی ساغری پزشک پیشکسوت استان در عرصه ی خدمت به مردم تقدیر بعمل آمد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • طی آیینی،از خدمات دکتر ساغری پیشکسوت حوزه سلامت تقدیر بعمل آمد
ثبت امتیاز