X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393
طبق گفته وزیر بهداشت: طرح تحول نظام سلامت در ایلام به خوبی اجرا شده است

  طبق گفته وزیر بهداشت: طرح تحول نظام سلامت در ایلام به خوبی اجرا شده است

امتیاز: Article Rating
بررسی پرونده‌های الکترونیک سلامت بیمارستان مصطفی نشانگر رعایت طرح تحول نظام سلامت با پرداخت هزینه 10 درصدی درمان توسط بیماران است

به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید بیمارستان شهید مصطفی از بخش‌های آزمایشگاه، رادیولوژی و اورژانس دیدن نمود.


دکتر «سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی» در دیدار با بیماران و پرسنل بخش ICU بیمارستان شهید مصطفی خمینی گفت: در جلساتی که با حضور استاندار و مسوولین دانشگاه علوم پزشکی استان در وزارت برگزار شد برنامه‌های مناسبی جهت کیفی کردن فضای این بیمارستان در دستور کار قرار گرفته است که امید است سیاست‌ها و برنامه‌های اتخاذ شده منشاً خدمات ارزنده‌ی به مردم شریف ایلام شود.


همچنین وزیر بهداشت از بخش ترخیص بیمارستان شهید مصطفی خمینی به دنبال بررسی پرونده‌های الکترونیک طرح سلامت گفت: ایلام جزو استان‌های است که 10 درصد پرداختی حق درمان توسط بیمار از زمان شروع طرح تاکنون را به خوبی رعایت کرده است.


سید حسن قاضی‌زاد هاشمی بیمارستان شهید مصطفی را یکی از بهترین بیمارستان‌های سطح شهر ایلام معرفی کرد و گفت: این بیمارستان سیاست‌های ابلاغی وزارت‌خانه را به طور صحیح و مورد نظر وزارت بهداشت مورد اجرا قرار داده است.


لازم به ذکر است وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان شهید مصطفی در حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی به وضعیت بیمارستان 320 تخت‌خوابی در حال ساخت ایلام اشاره کرد و گفت: امید است با تزریق اعتبارات لازم این بیمارستان به مرحله بهره‌برداری برسد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • طبق گفته وزیر بهداشت: طرح تحول نظام سلامت در ایلام به خوبی اجرا شده است
ثبت امتیاز