X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 02 اردیبهشت 1393
انجام مسئولیت ها توسط کارکنان، باعث موفقیت مجموعه خواهد بود

  انجام مسئولیت ها توسط کارکنان، باعث موفقیت مجموعه خواهد بود

امتیاز: Article Rating
سرپرست جديد بيمارستان ولي عصر(عج) دره شهر گفت: اگر در هر مجموعه ای وظايف محوله هر فرد به درستي انجام شود آن مجموعه موفق عمل خواهد نمود.


به گزارش خبرنگار وب دا، دكتر قباد حيدري زاد در مراسم معارفه خود اظهار داشت: هر مدير كه مي خواهد موفق باشد بايد تلاش زيادي انجام دهد كه اين تلاش در مجموعه ی خدوم بيمارستان درّه شهر وجود دارد و با داشتن همكاران خوب و پركار و با اخلاص اين امر به وقوع مي پيوندد.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: همه ما يعني پرسنل بخش درمان يك هدف را دنبال مي كنيم و آن هم سلامت بيمار و خدمت به بيمار مي باشد كه با وجود پرسنل مجرب و پركار اين بيمارستان اين امر تحقق پذير مي باشد و به اين هدف خواهيم رسيد.
دکتر حیدری زاد بیان نمود: آرمان گرايي، اخلاص و فداكاري از صفات برجسته کارکنان بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) می باشد که با وجود اين ايثار و فداكاري كه در نزد کارکنان سراغ داریم، مي توان در جهت خدمت به مردم و سلامت بيمار خدمات زیادی را تقدیم کنیم.
در ادامه وی افزود :كاري را كه داريم براي آن آموزش ديده ايم يعني سلامتي بيمار بايد براي ما اهميت داشته باشد و ما تلاش مي كنيم كه اين بيمارستان در جهت خدمت به بيماران و مردم گام هاي مؤثري را بردارد و قدمهايي در جهت يك هدف وآن هم كمك و خدمت به بيمار است برداشته شود كه اين امر با كنترل و نظارت اصولي تحقق پذير ميباشد.
سرپرست جديد بيمارستان ولي عصر(عج) دره شهر در پایان سخنان خود از تلاش هاي دكتر بابامرادي و ساير پرسنل بيمارستان كه زحمات زيادي براي اين بيمارستان تقبل نموده اند،تقدیر نمود.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • انجام مسئولیت ها توسط کارکنان، باعث موفقیت مجموعه خواهد بود
ثبت امتیاز