X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 02 اردیبهشت 1393
مدیریت راهبردی ترین شاخص در اجرای حاکمیت بالینی است

  مدیریت راهبردی ترین شاخص در اجرای حاکمیت بالینی است

امتیاز: Article Rating
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مدیریت در کنار برنامه های منسجم و انجام پذیر، راهبردی ترین شاخص در اجرای حاکمیت بالینی است.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر عبدالنور کرد جمشیدی در جلسه حاکمیت بالینی سال جدید با اشاره به اهمیت و ارزش اجرای حاکمیت بالینی در بیمارستان ها اظهار داشت: حاکمیت بالینی فرصتی را فراهم می کند که افراد در برابر بیمار و حقوق وی مسئولیت بیشتری را در خود احساس نماید و به سوی ارتقاء سطح خدمات در قالب این طرح می تواند گامهای موثری بردارد.
وی ادامه داد: بسیاری از مشکلات و مسائل مربوط به اجرای حاکمیت بالینی با مدیریت صحیح و اصولی مرتفع خواهد شد و باید تلاش کنیم که طرح مذکور را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه احترام به بیمار و رعایت حقوق وی یکی از شاخص های اصلی در اجرای حاکمیت بالینی است، خاطر نشان کرد: باید عملکرد ما به گونه ای باشد که بیمار از ابتدای ورود به محیط بیمارستان، طول دوره درمان و ترخیص از نحوه ی عملکرد کارکنان در بیمارستان رضایتمندی داشته باشد.
وی گفت: جایگاه والای حاکمیت بالینی نشانگر ارائه خدمات خوب و مناسب به بیمار از سوی بیمارستان و کارکنان آن است لذا باید این خواسته و هدف را عملی نمائیم تا مناسبترین خدمات را به بیمار ارائه کنیم.
دکتر کرد جمشیدی در پایان بیان داشت: مشارکت بیمار با پزشکان و کارکنان بیمارستان در طرح حاکمیت بالینی می تواند در میزان ارائه خدمات بسیار تاثیرگذار باشد و همچنین در سایه وجود نیروهای دلسوز و خدوم و اجرای طرح حاکمیت بالینی، می توان به واقعی تر شدن خدمات به بیمار دست یافت.
کد: 3472
اشتراک گذاری
تصاویر
  • مدیریت راهبردی ترین شاخص در اجرای حاکمیت بالینی است
ثبت امتیاز