X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 02 اردیبهشت 1393
حاکمیت بالینی، خدمات را به سوی ارتقاء و هدفمند شدن سوق می دهد

  حاکمیت بالینی، خدمات را به سوی ارتقاء و هدفمند شدن سوق می دهد

امتیاز: Article Rating
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: حاکمیت بالینی، کارکنان و خدمات در بیمارستان ها را به سوی ارتقاء و هدفمند شدن سوق می دهد.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر رضا ولیزاده در نخستین جلسه حاکمیت بالینی سال جدید که در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد، اظهار داشت: هدف از اجرای طرح حاکمیت بالینی در بیمارستان ها ارتقاء سطح خدمات و مراقبت ها و همچنین پاسخگویی و شفاف سازی عملکرد خود در برابر استانداردها می باشد که باید در این راه گام های اساسی و بلندی برداشته شود.
وی در ادامه افزود: در اجرای حاکمیت بالینی باید سعی کنیم که آنچه هستیم و وضعیت واقعی خود را به نمایش بگذاریم و این امر یکی از موئلفه های اصلی در حاکمیت بالینی است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطر نشان کرد: تلاش کنیم که حاکمیت بالینی در اقدامات و عملکردمان ادغام گردد و تمام برنامه ها و فعالیت های ما را در محیط های بیمارستانی تحت تاثیر خود قرار دهد و خود را در برابر اقدامات و عملکردمان مسئولیت پذیرتر از گذشته بدانیم.
ولیزاده بیان داشت: اجرای کارگاههای مربوط به اجرای حاکمیت بالینی به منظور آگاهی بخشی و بالابردن اطلاعات مربوط به آن در تمامی سطوح بسیار ضروری است که کارکنان را در راستای تحقق اهداف این طرح یاری خواهد نمود.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • حاکمیت بالینی، خدمات را به سوی ارتقاء و هدفمند شدن سوق می دهد
ثبت امتیاز