X
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 فروردین 1393
پرستاران رفتار و منش حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دهند

  پرستاران رفتار و منش حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دهند

امتیاز: Article Rating
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: پرستاران برای خدمت رسانی صادقانه و دلسوزانه، رفتار و منش حضرت زینب (س) را در همه ی شرایط الگوی خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار وب دا ایلام: آیت الله لطفی در مراسم تجلیل از پرستاران نمونه دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به مردم مومن و ولایتمدار استان اظهار داشت: روز پرستار یکی از ایام مهم و ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و شغلی سخت و دشوار اما نیکو و پراهمیت می باشد و به راستی که خدمات آنان شایسته ترین و صالح ترین عمل است. در کنار بیمار با مهر و محبتی که به وی دارند و در راه سلامت و بهبودی از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند، قطعاً این کار رضایت خداوند و مردم را به همراه خواهد داشت.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در بخش دیگر از سخنان خود به خدمات شایسته پرستاران در روزهای سخت جنگ تحمیلی اشاره داشت و خاطر نشان نمود: در دوران دفاع مقدس در استان ایلام علیرغم صحنه های جنگ و بمباران های مداوم و شدید، این پرستاران بودند که با توجه به فشارها و نبود امکانات و تجهیزات، خدمات درمانی را با احساس مسئولیت و دلگرمی دادن به مجروهان تقدیم نمودند لذا این شغل را باید یک شغل الهی و دینی محسوب کرد.
آیت الله لطفی بیان نمود: اگر پرستار با رفتار و منش الهی و معنوی و همچنین صمیمیت و محبت به بیماران رسیدگی کند، یقیناً بیمار نیز تحت تاثیر این رفتار قرار می گیرد و رضایتمندی مردم از پرستاران نتیجه همین اخلاق و کردار نیکوی آنان در خدمت به مردم و بیماران است.
امام جمعه ایلام در پایان سخنان خود ضمن بیان این مطلب که امید است که قشر پرستار در طول دوران خدمت خود مشکل و نارسایی را حس ننماید، تصریح نمود: انشاالله که چالش ها و مشکلات این عزیزان مرتفع گردد تا از پرستار بودن خود احساس رضایت و افتخار کنند و با علاقه مندی به مردم خدمت نمایند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • پرستاران رفتار و منش حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دهند
ثبت امتیاز