X
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 آذر 1399
پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو

  پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو

امتیاز: Article Rating
بسمه تعالی

پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجودر نظام جمهوری اسلامی، دانشجو باید بارزتر از دیگر دانشجویان در هر جای دیگر دنیا، نقش داشته باشد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است. دانشجو، اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفت است که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشد و می خروشد.
شانزدهم آذر یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است، که با شهادت خود به جهانیان فهماندند ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سروی استواری ایستاده اند و همواره مکتب عاشورایی را سرلوحه راه آزادگی و استقلال خود قرار می دهد.

خوشبختانه دانشجویان امروز ما نیز به عنوان گروه مرجع اجتماعی و آینده سازان میهن اسلامی از ظرفیت های بی پایانی برای استمرار پیروزمندانه این حرکت برخوردارند و به تعبیر مقام معظم رهبری یکی از اقشار فاخر و با ارزشی هستند که مظهر شهامت و سرعت عملِ ملت ایران محسوب می شوند.

اینجانب ضمن پاس داشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار در روز 16 آذر 1332 این روز مقدس و جایگاه وارسته دانایی را به محضر دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و اميدوارم دانشجويان عزيز با تكيه بر توانمندي‌ها و استعدادهاي خود و همچنين با استفاده از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي دانشگاه همراه با اساتيد، مديران و كاركنان، در محيطي پر نشاط، به فعاليت‌هاي علمي پرداخته و حضور حقيقي و تاثيرگذار خود را در عرصه‌هاي علمي و فرهنگي جامعه به اثبات رسانده، و با درک و شناختي دقیق از این جایگاه خطیر و با تکیه بر همت شایسته و والاي خود، زمینه ساز توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور ايران اسلامی باشند. در پایان از تمامی کارکنان و اساتيد ارجمند، پر تلاش و متعهد دانشگاه انتظار می­رود که همچون گذشته بستر مناسبي را براي ارائه‌ي خدمات آموزشي و پژوهشي به دانشجويان گرامي فراهم آورند.

دکتر عباس قیصوری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام
اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو
ثبت امتیاز