X
تاریخ انتشار: یکشنبه 07 مهر 1398
مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی دانشگاه معرفی شد

  مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی دانشگاه معرفی شد

امتیاز: Article Rating

‍ ✳️مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی دانشگاه معرفی شد 

با حضور معاون درمان، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، مدیر روابط عمومی دانشگاه، مدیر خدمات پرستاری، مدیران و کارشناسان ستادی حوزه معاونت درمان و نماینده حراست در دفتر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام؛ مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تودیع و معارفه دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه ضمن خیرمقدم به حاضران، از خدمات و تلاشهای موثر و ارزشمند دکتر نقدی مدیر سابق نظارت و اعتباربخشی در مدت یکسال اخیر تقدیر نمود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر کرم‌پور و تقدیر از وی به خاطر تقبل مسئولیت خطیر نظارت و اعتباربخشی، برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی در امور محوله نمود.

در ادامه نیز دکتر نقدی مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان، ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از حضور آنان در مراسم تودیع خود، از دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه به واسطه برداشتن مسئولیت مهم و خطیر نظارت و اعتباربخشی از عهده وی تقدیر و تشکر نمود و در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی ارزشمند کارشناسان کارشناسان حوزه نظارت و اعتباربخشی؛ انتصاب دکتر کرم‌پور به عنوان مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی را تبریک گفت.

در بخش دیگری از این آیین تودیع و معارفه، دکتر کرم‌پور مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی ضمن تقدیر از خدمات و زحمات بی‌شائبه دکتر نقدی مدیر سابق نظارت و اعتباربخشی؛ از دکتر بالاوندی به واسطه اعتماد به وی در راستای سپردن مسئولیت نظارت و اعتباربخشی ابراز امیدواری کرد که بتواند با تجربه مدیران و کارشناسان مجرب و دانش و انرژی جوانان حوزه درمان؛ وظایف و رسالت سازمانی نظارت و اعتباربخشی محقق گردد.

گفتنی است که در ادامه این آیین تودیع و معارفه، از خدمات دکتر نقدی به عنوان مدیر سابق نظارت و اعتباربخشی تقدیر و تشکر به عمل آمد و حکم مسئولیت نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان به وی اعطاء گردید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مدیر جدید نظارت و اعتباربخشی دانشگاه معرفی شد
ثبت امتیاز