X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 16 مهر 1392
ارائه خدمات در مرکز آنژیوگرافی شهر مهران با نازلترین قیمت در سراسر کشور انجام می شود

  ارائه خدمات در مرکز آنژیوگرافی شهر مهران با نازلترین قیمت در سراسر کشور انجام می شود

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در همایش گرامیداشت روز جهانی قلب سالم که با حضور استاندار و مسوولان و کارکنان دستگاه های اجرایی استان در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد، با اشاره به ظرفیت و قابلیت مرکز آنژیوگرافی شهر مهران ابراز نمود: در بین استان های همجوار این مرکز یکی از مهمترین مراکز محسوب می شود که ارائه خدمات در آن با نازلترین قیمت در سراسر کشور انجام می شود.
دکتر علی دل پیشه در ادامه این مبحث اضافه کرد: از نقاط قوت و قابلیت های این مرکز می توان به این نکته اشاره کرد که بیمارانی از سراسر کشور به این مرکز برای معالجه مراجعه می کنند. همچنین در چند سال اخیر بیش از 4 هزار نفر از خدمات این مرکز در شهر مهران بهره مند گشته و یک درصد این رقم از اتباع خارجی و از کشورهایی همچون عراق، پاکستان، افغانستان و... از خدمات این مرکز در مسیر زیارت عتبات عالیات استفاده نموده اند.
وی با بیان این که خدمات دهی در این مرکز در منطقه کم نظیر است تاکید نمود: این مرکز قابلیتی را برای استان فراهم آورده که انشاءاله بتوانیم از این ظرفیت در جهت در وضعیت توریست درمانی برای استان استفاده کنیم و زمینه های جراحی قلب در شهرستان مهران برای مراجعان خارج استان و خصوصاً استان های همجوار را به منظور جلوگیری از اعزام بیماران به شهرهایی همچون تهران و اصفهان و پذیرش آنان در استان ایلام و مرکز آنژیوگرافی مهران را فراهم سازیم که در این راستا از استاندار محترم ایلام خواهشمندیم در این راستا رایزنی هایی با مقامات ارشد اجرایی استان های همجوار در خصوص ارجاع بیماران قلبی و عروقی به منظور اعمال جراحی در مرکز آنژیوگرافی شهر مهران داشته باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه در راستای نهادینه نمودن ارزش و اهمیت سلامت در جامعه پیشنهادهایی شامل نرمش و فعالیت بدنی در 5 دقیقه ابتدایی جلسات استانی در ادارات و نهادها و ارگان ها و همچنین محدودیت و ممنوعیت مصرف قند در ادارات را برای حاضران عنوان کرد و از استاندار ایلام درخواست نمود این پیشنهادات در سراسر دستگاه های اجرایی، دوائر و نهادها اجرایی گردد.اشتراک گذاری
تصاویر
  • ارائه خدمات در مرکز آنژیوگرافی شهر مهران با نازلترین قیمت در سراسر کشور انجام می شود
ثبت امتیاز