X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398
دیدار امام جمعه و مسئولان ارشد استانداری و مسئولان استانی با بیماران بستری در بیمارستان شهید مصطفی خمینی به مناسبت عید غدیر خم

  دیدار امام جمعه و مسئولان ارشد استانداری و مسئولان استانی با بیماران بستری در بیمارستان شهید مصطفی خمینی به مناسبت عید غدیر خم

امتیاز: Article Rating

دیدار امام جمعه و مسئولان ارشد استانداری و مسئولان استانی با بیماران بستری در بیمارستان شهید مصطفی خمینی به مناسبت عید غدیر خم

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با همراهی معاونین سیاسی امنیتی و توسعه منابع انسانی استاندار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندار ایلام، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت عید غدیر خم با بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام دیدار و گفتگو نمودند.

 به گزارش خبرنگار وب دا، در این دیدار که از ساعت ۱۸ از الی ۲۰ به طول انجامید؛ حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه مسئولان ارشد استانی ضمن دیدار با بیماران بستری در بخش های اورژانس، سی‌سی‌یو، آی‌سی‌یو، بستری مردان و زنان و سایر بخش‌ها؛ فرارسیدن عید غدیر خم را به آنان تبریک گفتند و سلامتی و  شفای عاجل آنان را از خداوند سبحان مسئلت نمودند.

همچنین مسئولان فوق الذکر در ادامه نیز ضمن گفتگو با بیماران بستری در بخشهای مختلف بیمارستان؛ در جریان روند خدمات دهی به آنان از سوی پزشکان و کادر پرستاری قرار گرفتند.

 همچنین در بخش دیگری از این برنامه مسئولان از مراکز در حال احداث آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز در بیمارستان شهید مصطفی خمینی بازدید نمودند و تکمیل و راه‌اندازی این مراکز را یکی از نقاط عطف حوزه درمان در استان محسوب نمودند.

در ادامه نیز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک عید غدیر خم و خیر مقدم به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام معاونین سیاسی امنیتی و توسعه استاندار، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندار ایلام، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی و سایر مسئولان بازدیدکننده به ارائه گزارشی از روند خدمات دهی به بیماران و ذکر آمار و اطلاعاتی در رابطه با تعداد تختها و بیماران بستری در بخش های مختلف و پزشکان و متخصصین شاغل در بیمارستان پرداخت.

دکتر محمد کریمیان در بخش دیگری از سخنان خود احداث و تکمیل مراکز آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز در بیمارستان شهید مصطفی خمینی در ارتقاء سطح رضایتمندی عموم مردم و بیماران قلبی در استان را موثر اثر عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود که بتوان طبق برنامه‌های پیش بینی شده آنان را تا پایان سال جاری در مدار خدمت رسانی به مردم قرار داد.

 وی همچنین به تشریح گزارشی از میزان پیشرفت فیزیکی و اعتبارات هزینه شده در پروژه‌های در حال احداث آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز در این بیمارستان  پرداخت. 


 گفتنی است که مسئولان بازدید کننده ضمن تقدیر از مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای ارائه خدمات به مردم استان؛ از روند ارائه خدمات درمانی به بیماران در بخش‌های مختلف بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام ابراز رضایت نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار امام جمعه و مسئولان ارشد استانداری و مسئولان استانی با بیماران بستری در بیمارستان شهید مصطفی خمینی به مناسبت عید غدیر خم
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز