X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 08 مرداد 1398

  نشست هماهنگی اجرای سیستم نظام ارجاع در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating

نشست هماهنگی اجرای سیستم نظام ارجاع در دانشگاه برگزار شد

 با حضور سرپرست دانشگاه، مدیر کل بیمه سلامت استان، معاونین آموزشی، درمان، توسعه، مدیران ستادی، مدیران شبکه ها و روسای بیمارستان های تابعه دانشگاه؛ نشست هماهنگی اجرای سیستم نظام ارجاع در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این نشست سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از خدمات آنان اظهار کرد: سیستم نظام ارجاع یکی از اهداف و برنامه‌هایی است که می‌تواند پروسه درمانی بیماران را هدفمند نماید و از سرگردانی، طولانی شدن دوره درمان و تحمیل هزینه‌های اضافی به آنان جلوگیری نماید.

دکتر محمد کریمیان افزود: اجرای این سیستم یکی از اهداف نظام و دولت است و طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان دولت در سطح کشور اجرایی خواهد شد.

 وی بیان داشت: در سطح دانشگاه علوم پزشکی باید تمام شرایط و تمهیدات لازم برای اجرای مطلوب سیستم نظام ارجاع فراهم شود تا بتوانیم در این عرصه به مردم استان خدمات مطلوب‌تری داشته باشیم.

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: همه همکاران حوزه بهداشت و درمان در سطح استان از خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی تا بیمارستانهای تابعه دانشگاه تمام تلاش خود را برای تحقق برنامه سیستم نظام ارجاع به کار گیرند و در راه رفع مشکلات و چالش‌های آن نهایت اهتمام خود را به نمایش بگذارند.

در ادامه نیز دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضران و تقدیر از توجه ویژه و تاکید ریاست دانشگاه نسبت به اجرای مطلوب سیستم نظام ارجاع در سطح استان به بیان اهمیت اجرای این سیستم و چالش‌ها و نیازمندی‌های اجرای آن پرداخت.

در ادامه نیز دکتر ولی‌زاده معاون آموزشی و دکتر پاکزاد معاون توسعه دانشگاه در سخنانی ضمن تأکید بر اجرای مطلوب سیستم نظام ارجاع؛ آمادگی حوزه خود را برای همکاری و مشارکت در اجرای آن در سطح دانشگاه اعلام نموده و به تشریح ابعاد و زوایای اجرایی این طرح و ملزومات آن پرداختند.

گفتنی است که در ادامه این نشست دکتر کریمی مسئول گسترش شبکه‌های مرکز بهداشت استان، مدیران شبکه‌ها و روسای بیمارستانها نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با مشکلات، موانع و نیازمندی‌های اجرای سیستم نظام ارجاع در سطح شبکه‌ها و بیمارستانهای تابعه دانشگاه پرداختند.

اشتراک گذاری
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز