X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 خرداد 1398
مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

  مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating


‍ ‍   مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد


با حضور معاون درمان، مدیر درمان، رئیس حراست، مدیر روابط عمومی درمان و مدیران بیمارستان ها و کارشناسان معاونت درمان، مدیر جدید پرستاری دانشگاه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تکریم و معارفه دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران از خدمات شایسته نصرت الله زاهدیان  در سمت مدیر سابق پرستاری دانشگاه تقدیر و برای جمشید بیگی  به عنوان مدیر جدید آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه نیز رییس حراست دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مسئولان دانشگاه در جریان تغییرات مدیریتی به شایستگی برخورد نموده‌اند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسئولان و مدیران دانشگاه در جریان این تغییرات بالاترین و شایسته ترین همکاری و همراهی را داشته‌اند که قابل تقدیر است.

دکتر نظریان با بیان اینکه تغییرات مدیریتی به منزله ضعف و یا کم کاری یک مدیر نخواهد بود، ابراز کرد: این تغییرات در جهت پویایی و ایجاد انگیزه و انرژی مضاعف و جدید برای خدمت در سیستم اعمال می شود.

وی ضمن تقدیر از خدمات شایسته و بی‌شائبه مدیر سابق پرستاری دانشگاه بیان داشت: آقای زاهدیان یکی از مدیران  توانمندی هستند که مجموعه به تجربیات ارزشمند ایشان نیازمند است.

رییس حراست دانشگاه همچنین ضمن تبریک انتصاب جمشید بیگی به عنوان مدیر جدید پرستاری یادآورشد: ایشان یکی از نیروهای توانمندی است که سوابق درخشانی در کارنامه خود داراست لذا در این سمت جدید ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، انتظار می‌رود تلاش های آقای جمشید بیگی  هم در راستای ارتقا جایگاه پرستاری باشد و هم اینکه از حقوق آنان به خوبی دفاع کند زیرا پرستاران از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند.

در ادامه این مراسم زاهدیان مدیر سابق پرستاری دانشگاه ضمن تقدیر از همکاری و همراهی همکاران معاونت درمان، قشر پرستار را قشری زحمتکش و تلاشگر در راه خدمت به مردم عنوان کرد و انتصاب جمشید بیگی را به عنوان مدیر جدید پرستاری تبریک گفت.

در بخش دیگری از این آیین تکریم و معارفه جمشید بیگی ضمن تقدیر از حسن اعتماد مسئولان دانشگاه در راستای اعطای حکم مسئولیت به وی، خدمت به مردم را اصلی‌ترین وظیفه و رسالت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و در ادامه نیز از خدمات ارزشمند و ماندگار و چندین ماهه زاهدیان در سمت مدیریت پرستاری دانشگاه تقدیر نمود.

در ادامه نیز مدیر درمان و رییس اداره نظارت  از خدمات زاهدیان مدیریت پرستاری در سمت مدیر سابق پرستاری تقدیر و برای جمشید بیگی در سمت جدید مدیریت پرستاری آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.

در پایان این مراسم نیز ضمن تقدیر از خدمات زاهدیان به عنوان مدیر سابق پرستاری دانشگاه تقدیر به عمل آمد و حکم مسئولیت مدیریت پرستاری دانشگاه به جمشید بیگی اعطاء شد

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
  • مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز