X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 فروردین 1398
پیام تبریک روز پاسدار

  پیام تبریک روز پاسدار

امتیاز: Article Rating


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، در بخشی از پیام دکتر آبانگاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی : سوم شعبان در تاریخ پر افتخار جهان اسلام یادآور ولادت سرور آزادگان جهان، حضرت امام حسین (ع) است. بزرگ مردی که مبارزه با ظلم و ستم را به جهانیان آموخت و با پاسداری از حریم عزت و دین محمد (ص) الگویی بی بدیل برای بشریت شد.

همچنین در بخش دیگری از پیام دکتر آبانگاه آمده است: نامگذاری حکیمانه این روز توسط امام خمینی (ره) به نام روز پاسدار فرصت مغتنمی است تا از رشادت‌ها و پایمردی‌های پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی که در راه دفاع از نظام صحنه‌هایی سراسر شور و عشق را با اخلاص و ایمان آفریدند قدردانی شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه پاسداران که اقتدار و عزت امروز کشور مرهون جانفشانی‌های شبانه روزی آنان است، این روز بزرگ و باشکوه را به همه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که آیه: وَ أَعِدّوُا لَهُمْ ما اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ در سینه مالامال از عشق آنان نقش بسته تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامت و سعادت و عزت روزافزون ایشان و همه قوای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب بعنوان فرمانده کل قوا از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام تبریک روز پاسدار
ثبت امتیاز