X
تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 آبان 1397

  نود و چهارمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating
نود و چهارمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی، روسای سازمانهای بیمه‌گر و روسای بیمارستانهای تابعه دانشگاه؛ نود و چهارمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب‌دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی مجموعه دانشگاه در کنار سایر دستگاه‌ها و ارگانهای خدمت رسان در ایام تردد زائران اربعین حسینی، استان ایلام را در بین زائران اباعبدالله الحسین(ع) و مردم ایران اسلامی سربلند ساخته است.

دکتر کریم همتی ادامه داد: پرسنل خدوم دانشگاه از ابتدای ورود زائران به استان و عزیمت به کشور عراق از پایانه مرزی و بازگشت و خروج آنان از استان، سلامتی آنان را به بهترین نحو ممکن تامین نموده اند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه‌های بهداشت و درمان، دارو و پشتیبانی خوشبختانه عملکردی شایسته و درخشان داشته ایم که از همه این زحمات و عوامل و دست‌اندرکاران این خدمات تقدیر و تشکر می نمایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: پس از پایان آیین اربعین حسینی و اتمام خدمات حوزه سلامت؛ در سفری که به همراه استاندار محترم و نمایندگان محترم مردم در مجلس به تهران داشتیم، مسئولان کشوری ضمن ابراز رضایت و خرسندی از خدمات ارائه شده در حوزه سلامت، از تمامی دست اندرکاران تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه این جلسه نیز معاونین، مدیران ستادی، روسای سازمان‌های بیمه‌گر و روسای بیمارستانهای تابعه دانشگاه به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه خود در ایام تردد زائران اربعین حسینی پرداختند.
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز