X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 آبان 1397
برگزاری کارگاه آموزشی پرسنل فوریتهای پزشکی اعزامی به استان ایلام

  برگزاری کارگاه آموزشی پرسنل فوریتهای پزشکی اعزامی به استان ایلام

امتیاز: Article Rating
برگزاری کارگاه آموزشی پرسنل فوریتهای پزشکی اعزامی به استان ایلام

با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان استانی؛ کارگاه آموزشی پرسنل فوریتهای پزشکی اعزامی از استانهای کشور به ایلام در جهت ارائه خدمات سلامت به زائران اربعین حسینی برگزار شد.

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این کارگاه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به پرسنل اعزامی فوریتهای پزشکی اظهار کرد: میزبانی از جمعیت میلیونی زائران اربعین حسینی افتخاری بزرگ برای استان ایلام است.

دکتر کریم همتی ادامه داد: عزیزانی که به عنوان دست اندرکار خدمت به زائران اربعین حسینی شبانه روزی تلاش می‌کنند، از خداوند متعال یقیناً اجر و پاداش این اقدام نیک و حسنه را دریافت خواهند کرد.

وی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام خدمات بهداشتی و درمانی را با تمام توان خود به زائران تقدیم داشته که ان‌شاءالله مورد رضایت آنان و در نهایت رضای حق تعالی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) فرصتی شایسته برای تمرین همدلی، همراهی و خدمتگزاری صادقانه می باشد که در استان ایلام به شایستگی به نمایش گذاشته شده است.

در ادامه نیز حجت الاسلام و المسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به پرسنل فوریتهای پزشکی، خدمتگزاری به زائران را یک نعمت و موهبت بزرگ الهی برشمرد که نصیب تمامی دست اندرکاران خدمت‌رسان در اربعین حسینی شده است.

پرویز شریفی مدیر پدافند غیرعامل استان نیز ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های بی شائبه مسئولان و مجموعه پرسنل دانشگاه، همکاری و هماهنگی همگانی بین مسئولان دستگاه‌ها و ارگان‌های استانی را عاملی مهم در جهت ارتقاء سطح خدمات‌دهی به زائران عنوان کرد.

دکتر علیمرادی رئیس فوریت‌های پزشکی استان نیز ضمن خیرمقدم به مسئولان و پرسنل اعزامی از نقاط مختلف کشور به استان ایلام ابراز داشت: لطف و عنایت خداوند در دو مرحله شامل حال ما شده است. اول اینکه خدمتگزار زائران اربعین حسینی از سراسر کشور هستیم و دوم اینکه ما خدمتگزار عزیزان خدمت‌رسان در اربعین نیز می‌باشیم.

در ادامه نیز کارشناسان فوریت‌های پزشکی به عنوان مدرس این کارگاه آموزشی از طریق پاورپوینت و ارائه مفاهیم علمی و آموزشی به تشریح نحوه خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی در شرایط مختلف پرداختند
@ilamsalamat
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری کارگاه آموزشی پرسنل فوریتهای پزشکی اعزامی به استان ایلام
ثبت امتیاز