X
تاریخ انتشار: پنجشنبه 19 مهر 1397
 رابط حراست بیمارستان رسول اکرم(ص) شهرستان آبدانان معرفی شد

  رابط حراست بیمارستان رسول اکرم(ص) شهرستان آبدانان معرفی شد

امتیاز: Article Rating
رئیس جدید حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان معرفی شد

طی مراسمی با حضور معاون درمان، رئیس اداره حراست و رئیس اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی ایلام و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان، رئیس جدید حراست این شبکه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم رئیس اداره حراست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از خدمات شایسته مهدی زینی‌وند لرستانی رئیس سابق حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان، به اهمیت و حساسیت واحد حراست در دستگاهها و ارگانها اشاره کرد و آن را یک مسئولیت خطیر و مهم در جهت سلامت سیستم و مجموعه مربوطه برشمرد.

دکتر احسان نظری در ادامه سخنان خود برای روح الله مولایی به عنوان رئیس جدید حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در امور محوله آرزوی موفقیت و سربلندی نمود و همکاری و تعامل شایسته پرسنل بخش های مختلف شبکه با وی را خواستار شد.

در ادامه این مراسم نیز مهدی زینی‌وند لرستانی از همکاری همکاران مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان تقدیر نمود و برای روح الله مولایی رئیس جدید حراست شبکه آرزوی موفقیت نمود.

همچنین روح الله مولایی رئیس جدید حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان ضمن تقدیر از حسن اعتماد دکتر نظری رئیس اداره حراست دانشگاه علوم پزشکی ایلام، از خدمات آقای زینی‌وند لرستانی تقدیر نمود.

گفتنی است در ادامه این مراسم با اهداء لوح از خدمات مهدی زینی‌وند لرستانی در سمت رئیس حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان تقدیر به عمل آمد و طی حکمی روح الله مولایی به عنوان رئیس جدید حراست این شبکه منصوب شد.
@ilamsalamat
اشتراک گذاری
تصاویر
  •  رابط حراست بیمارستان رسول اکرم(ص) شهرستان آبدانان معرفی شد
ثبت امتیاز