X
تاریخ انتشار: پنجشنبه 12 مهر 1397
سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد

  سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating
سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی ایلام (ره)معرفی شد

با حضور معاون درمان، مدیر درمان، رئیس بازرسی، مدیر روابط عمومی، متخصصین و کارکنان بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام، سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم دکتر قباد آبانگاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: تجهیزات سرمایه ای بیمارستانی متاسفانه یکی از مولفه‌هایی است که در راستای اخذ آن از وزارت بهداشت نسبت به سایر استان‌های کشور عقب مانده ایم.

وی ادامه داد: برای عقد این تجهیزات تیمهای متعددی از معاونت درمان را مامور ساختیم که با رایزنی‌های متعدد با وزارت بهداشت سعی در جذب منابع و تجهیزات مربوطه داشته باشند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: بین ۲۰ تا ۳۰ میلیارد تجهیزات بیمارستانی را با رایزنی‌های بسیار در سطح وزارت بهداشت توانسته‌ایم به سمت استان ایلام سوق دهیم. واقع این رقم مربوط به تجهیزاتی است که در دانشگاه در سال ۹۶ برای اخذ آنان تلاش آنچنانی نشده است.

دکتر آبانگاه ادامه داد: خوشبختانه اوضاع دانشگاه در حال مساعد شدن است و طبق توافقهای انجام شده با سازمانهای بیمه گر، در صورت ارجاع پرونده های درمانی به این بیمه‌ها بالغ بر ۶۰ درصد مبالغ آنان پرداخت می‌شود که گشایش بسیار خوبی در سطح دانشگاه در حوزه اعتبارات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دکتر فیضی از مسئولان و تلاشگر دانشگاه هستند که از خدمات شایسته ایشان به عنوان رئیس سابق بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام تقدیر و تشکر می‌کنم.

دکتر آبانگاه یادآور شد: دکتر مقصودی نژاد یکی از مدیران باسابقه و ارزشمند در سطح دانشگاه هستند که سوابق مدیریتی ایشان بسیار درخشان است و ان‌شاءالله که بتوانند در عرصه مدیریتی جدید موفق عمل نمایند.

در ادامه نیز دکتر عادل مقصودی نژاد سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام ضمن تقدیر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه و معاون درمان به وی اظهار داشت: مقایسه بیمارستانها در امروز با سال‌های گذشته نشانگر این است که در حوزه زیرساختها، امکانات و تجهیزات دستاوردهای شایسته‌‌ای داشته‌ایم.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش مسئولان دانشگاه و مسئولان و کارکنان؛ بیمارستان امام خمینی(ره) در حال حاضر به لحاظ خدمات‌دهی به مردم در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام بیان داشت: همه ما باید در جهت تغییر و تحولات امروزی حرکت کنیم زیرا مدیری که با تحولات پیرامون خود را وفق ندهد، در حالت راکد و سکون خواهد ماند.

وی در خاتمه سخنان خود از خدمات دکتر فیضی در سمت ریاست سابق بیمارستان امام خمینی(ره)ایلام تقدیر و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم حکم سرپرستی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام به دکتر عادل مقصودی نژاد اعطاء شد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز