X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 05 تیر 1397
اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)ایوان به نام شهید علی خانزادی نامگذاری شد

  اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)ایوان به نام شهید علی خانزادی نامگذاری شد

امتیاز: Article Rating
اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)ایوان به نام شهید علی خانزادی نامگذاری شد
با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام، جمعی از مردم و خانواده شهید علی خانزادی، اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) ایوان به نام این شهید والامقام نامگذاری شد.
به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در آیینی به این مناسبت معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: نام‌گذاری اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) اقدامی جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا است که با نثار جان خود به ما درس ایثار و از خودگذشتگی دادند.
دکتر راضی ناصری فر ادامه داد: شجاعت و جان‌فشانی شهدا باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی شده و امنیت و صلابت امروز ما مرهون و مدیون خون شهداست.
وی افزود: نامگذاری این اورژانس به نام شهید علی خانزادی قدمی کوچک در راه پاسداشت خون شهیدان و ایثارگران است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: این نام‌گذاری در راستای آشنایی هرچه بیشتر مردم با نام مقدس شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
در ادامه این آیین نیز علی برجی سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) به بیان گزارشی از خدمات دهی به مردم در این بیمارستان پرداخت.
همچنین در ادامه این آیین توسط دکتر آبانگاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با اهدای لوح از خانواده شهید سرافراز علی خانزادی تقدیر شد.
گفتنی است که با پیشنهاد دکتر فرید ملکشاهی مشاور جوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و موافقت دکتر همتی رئیس دانشگاه، اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) شهر ایوان به نام سردار شهید علی خانزادی از شهدای دانشگاه علوم پزشکی استان مزین شد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)ایوان به نام شهید علی خانزادی نامگذاری شد
ثبت امتیاز