X
تاریخ انتشار: شنبه 26 خرداد 1397
معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

  معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating
معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی، روسای سازما‌ن های بیمه گر و روسای بیمارستان ها، معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد.

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان دانشگاه در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: خدمتگزاری به مردم بزرگترین افتخار برای مسئولان و کارکنان دانشگاه است.

دکتر کریم همتی خاطرنشان کرد: حوزه درمان یکی از حوزه های مهم است که به عنوان پیشانی دانشگاه در عرصه خدمت به مردم خودنمایی می کند بنابر این مسئولیتی سخت و طاقت فرسا است و تلاش جهادی و شبانه روزی از سوی پرسنل این حوزه را در سطح استان می طلبد.

وی ادامه داد: دکتر پرویز کریمی یکی از پزشکان خوشنام و شایسته ای است که در مقطعی مسئولیت معاونت درمان را برعهده داشتند و در این مدت شاهد تلاش و خدمات ارزشمند ایشان بودیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه معاون جدید درمان یکی از افراد شایسته و خوشنام در سطح دانشگاه است، ابراز کرد: تلاش و اهتمام دکتر آبانگاه در سمت ریاست دانشکده پزشکی بنده را بر آن داشت که مسئولیت خطیر معاونت درمان را به ایشان واگذار کنم.

وی بیان کرد: قطعاً معاون جدید درمان با همکاری و تعامل سایر معاونین و مدیران دانشگاه، خدمات ارزشمند، شایسته و درخور شأن و منزلت مردم استان را ارائه خواهد نمود.

دکتر همتی در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات دکتر پرویز کریمی در سمت معاون سابق درمان، برای دکتر قباد آبانگاه به عنوان معاون جدید درمان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

در ادامه این آیین تکریم و معارفه نیز معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: در حال حاضر بالاترین همکاری و هماهنگی بین شبکه ها و بیمارستانهای تابعه دانشگاه وجود دارد که نشانگر عزم و اراده مسئولان آنان در راه خدمت به مردم است.

دکتر رضا ولی زاده با اشاره به اینکه روسای بیمارستانها مشکلات و نارسایی‌های خود را به مسئولان دانشگاه منتقل نمایند، خاطرنشان کرد: با این اقدام می توان در کمترین فرصت و مجال، مشکلات و چالش‌ها را شناسایی و در جهت رفع آنان اقدام کرد.

وی افزود: با توجه به مشکلات اعتباری در سطح دانشگاه، روسا و مجموعه پرسنل و پزشکان بیمارستانها، کاهش هزینه ها را به گونه ای در سرلوحه کاری خود قرار دهند که خللی در ارائه خدمات به مردم وارد نشود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان این مطلب که بیمارستانهای تابعه دانشگاه از تجارب مثبت و سازنده یکدیگر به شایسته ترین وجه ممکن استفاده کنند، افزود: علاوه بر این انتقال تجارب، روسای بیمارستان ها در جهت توانمند سازی مجموعه تحت امر خود کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برگزار نمایند تا مجموعه با آخرین دانش و علوم حوزه کاری خود آشنا باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات دکتر پرویز کریمی معاون سابق درمان دانشگاه و تبریک انتصاب دکتر قباد آبانگاه به عنوان معاون جدید درمان بیان کرد: دکتر کریمی یک فرد زحمت کش با صفات پسندیده و حسنه می باشند که همواره دغدغه خدمت صادقانه به مردم را داشته اند و خوشبختانه دکتر آبانگاه که به جای ایشان مسئولیت معاونت درمان را برعهده گرفته اند، کاردانی، شایستگی و دلسوزی در راه خدمت مردم از خصوصیات بارز اخلاقی و کاری ایشان است که امیدوارم در راه انجام رسالت خطیر درمان موفق باشند.

معاون سابق درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم گفت: حوزه درمان مهمترین حوزه در دانشگاه است چراکه مسئولیت حفظ سلامت و ارائه کوچکترین تا بزرگترین خدمات درمانی به مردم را برعهده دارد.

دکتر پرویز کریمی ادامه داد: دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه به بنده لطف داشتند و مسئولیت معاونت درمان را به بنده محول نمودند که نشان از بزرگواری ایشان دارد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت، کار در حوزه درمان را چندین برابر کرده و توان و انرژی بالایی برای انجام این رسالت خطیر نیاز است که خوشبختانه دکتر آبانگاه به عنوان معاون جدید قطعاً از عهده این مسئولیت برخواهند آمد.

معاون سابق درمان دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات دکتر صیدی مدیر درمان و مجموعه پرسنل این حوزه و همچنین تقدیر از تعامل و همکاری شایسته و مثالزدنی معاونین و مدیران دانشگاه یادآور شد: قطعاً تلاش و اهتمام و دلسوزی مسئولان و کارکنان دانشگاه، رضایتمندی مردم در تمامی حوزه‌ها از جمله حوزه درمان را در پی خواهد داشت.

دکتر کریمی در پایان سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر قباد آبانگاه به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه و آرزوی موفقیت برای وی، از کارکنان حوزه درمان درخواست نمود که معاون جدید را در راستای انجام امور محوله به بهترین و شایسته تر

ین وجه ممکن یاری کنند.

در ادامه نیز معاون جدید درمان دانشگاه ضمن تقدیر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه به خود در راستای اعطای مسئولیت معاونت درمان اظهار کرد: حفظ سلامت جامعه به عنوان اصلی ترین وظیفه و رسالت دانشگاه نشانگر مسئولیت خطیر ما به عنوان خدمتگزاران مردم در این عرصه است.

دکتر قباد آبانگاه ادامه داد: بنده به عنوان معاون درمان، تعامل و همراهی همه مسئولان و پرسنل را در تمامی حوزه ها نیازمند هستم زیرا معتقدم که با خرد جمعی و همدلی می‌توان رسالت سازمانی را به خوبی به انجام رساند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات دکتر کریمی معاون سابق درمان خاطرنشان کرد: ایشان به عنوان یک پزشک حاذق و نیکنام سال‌هاست که خدمت به مردم را در راس کار خود قرار داده و مسئولیت معاونت درمان تنها بخشی از این خدمات ایشان است.

معاون جدید درمان دانشگاه در پایان سخنان خود ابراز کرد: بنده مسئولیت خطیر معاونت درمان را به امید همکاری صادقانه و دلسوزانه تمامی مسئولان دانشگاه و پرسنل زحمتکش حوزه درمان پذیرفته ام و امیدوارم که در این راه و در انجام وظایف محوله همواره این عزیزان را در کنار خود احساس کنم.

در ادامه این آیین تکریم و معارفه نیز معاونین، مدیران و روسای بیمارستانهای تابعه دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات دکتر کریمی به عنوان معاون سابق دانشگاه، انتصاب دکتر آبانگاه به عنوان معاون جدید درمان را تبریک گفتند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح از خدمات دکتر پرویز کریمی در سمت معاونت سابق درمان دانشگاه تقدیر به عمل آمد و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه، مسئولیت معاونت درمان به دکتر قباد آبانگاه اعطا گردید.
@ilamsalamat
اشتراک گذاری
تصاویر
  • معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز