X
تاریخ انتشار: جمعه 25 خرداد 1397
مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی

  مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی

امتیاز: Article Rating
با حضور معاون آموزشی، مدیر درمان، رئیس فوریتهای پزشکی، مدیر روابط عمومی و دیگر مدیران ستادی و حوزه درمان، روسای بیمارستان ها و کارشناسان معاونت درمان، مدیر جدید پرستاری دانشگاه معرفی شد.

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تکریم و معارفه دکتر محمدرضا صیدی مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران از خدمات شایسته کامران بلوچی در سمت مدیر سابق پرستاری دانشگاه تقدیر و برای نصرت الله زاهدیان به عنوان مدیر جدید آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه نیز معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مسئولان دانشگاه در جریان تغییرات مدیریتی به شایستگی برخورد نموده‌اند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسئولان و مدیران دانشگاه در جریان این تغییرات بالاترین و شایسته ترین همکاری و همراهی را داشته‌اند که قابل تقدیر است.

دکتر رضا ولی زاده با بیان اینکه تغییرات مدیریتی به منزله ضعف و یا کم کاری یک مدیر نخواهد بود، ابراز کرد: این تغییرات در جهت پویایی و ایجاد انگیزه و انرژی مضاعف و جدید برای خدمت در سیستم اعمال می شود.

وی ضمن تقدیر از خدمات شایسته و بی‌شائبه مدیر سابق پرستاری دانشگاه بیان داشت: آقای بلوچی یکی از مدیران باسابقه با توانمندی هستند که مجموعه به تجربیات ارزشمند ایشان نیازمند است.

معاون آموزشی دانشگاه همچنین ضمن تبریک انتصاب نصرت الله زاهدیان به عنوان مدیر جدید پرستاری یادآورشد: ایشان یکی از نیروهای توانمندی است که سوابق درخشانی در کارنامه خود داراست لذا در این سمت جدید ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، انتظار می‌رود تلاش های آقای زاهدیان هم در راستای ارتقا جایگاه پرستاری باشد و هم اینکه از حقوق آنان به خوبی دفاع کند زیرا پرستاران از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند.

در ادامه این مراسم کامران بلوچی مدیر سابق پرستاری دانشگاه ضمن تقدیر از همکاری و همراهی همکاران معاونت درمان، قشر پرستار را قشری زحمتکش و تلاشگر در راه خدمت به مردم عنوان کرد و انتصاب نصرت الله زاهدیان را به عنوان مدیر جدید پرستاری تبریک گفت.

در بخش دیگری از این آیین تکریم و معارفه نصرت الله زاهدیان ضمن تقدیر از حسن اعتماد مسئولان دانشگاه در راستای اعطای حکم مسئولیت به وی، خدمت به مردم را اصلی‌ترین وظیفه و رسالت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و در ادامه نیز از خدمات ارزشمند و ماندگار و چندین ساله کامران بلوچی در سمت مدیریت پرستاری دانشگاه تقدیر نمود.

در ادامه نیز برخی از مدیران ستادی و روسای بیمارستان ها از خدمات کامران بلوچی مدیریت پرستاری در سمت مدیر سابق پرستاری تقدیر و برای نصرت الله زاهدیان در سمت جدید مدیریت پرستاری آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.

در پایان این مراسم نیز ضمن تقدیر از خدمات کامران بلوچی به عنوان مدیر سابق پرستاری دانشگاه تقدیر به عمل آمد و حکم مسئولیت مدیریت پرستاری دانشگاه به نصرت الله زاهدیان اعطاء شد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • مدیر جدید پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی
ثبت امتیاز