X
تاریخ انتشار: شنبه 01 اردیبهشت 1397
هشتاد و ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

  هشتاد و ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating
هشتاد و ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی روسای بیمارستان ها و دیگر اعضای ستاد اجرایی این طرح در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.
🔻به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک سال نو و تقدیر از خدمات مجموعه دانشگاه در سال ۹۶ اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت شاهکاری از دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت است که اجرای مطلوب آن در سطح کشور توانسته بالاترین رضایتمندی مردم را به خود اختصاص دهد.
🔻 دکتر کریم همتی ادامه داد: این طرح عظیم و ارزشمند توانسته هزینه‌های درمانی را در سطح کشور برای بیماران به نازل‌ترین سطح ممکن برساند که موجب خرسندی و رضایتمندی مردم خصوصاً اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه را فراهم ساخته است.
🔻وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته با همدلی و همراهی مجموعه توانستیم در راه خدمت به مردم عملکرد شایسته‌ای از دانشگاه را در سطح استان به نمایش بگذاریم.
🔻 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح نمود: در این راه اگر چه ممکن است در کنار نقاط قوت، ضعف‌هایی نیز مشهود باشد. بنابراین همه برای رفع این نقاط ضعف و نارسایی‌ها ملزم به تلاش هستیم تا آن را به شرایط مطلوب در جهت خدمت مردم ارتقا دهیم.
🔻وی با بیان اینکه با رایزنی های متعدد در پایان سال گذشته توانستم اعتبارات کلانی برای دانشگاه نمایم، ابراز کرد: در نتیجه این رایزنی‌ و گفتگوها با مسئولان ارشد دولت، اعتبارت مناسبی برای دانشگاه اخذ شد که بواسطه آن بخش اعظمی از مطالبات پرسنل و پزشکان پرداخت گردید و موجبات رضایتمندی و خوشحالی آنان را فراهم کرد.
🔻دکتر همتی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: طبق رایزنی‌های بسیار در مرکز توانسته‌ایم مجوز اخذ اعتباری کلان برای رفع چالش‌های دانشگاه کسب نماییم که در صورت تحقق، ایلام اولین استان کشور در زمینه پرداخت کامل معوقات پرسنل و پزشکان خواهد بود.
🔻وی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: در حال حاضر روند پرداخت مطالبات در دانشگاه، روندی شایسته و رضایت‌بخش است لذا در این راستا از سازمان‌های بیمه‌گر که با دانشگاه همکاری دارند، درخواست می‌نماییم که در زمینه پرداخت بدهی‌های خود به دانشگاه بالاترین تعامل و همراهی را داشته باشند.
🔻در ادامه این نشست نیز دکتر رحیمی مدیر کل بیمه سلامت استان، دکتر لاله ماژین مدیر درمان تامین اجتماعی، دکتر کریمی معاون درمان، دکتر ناصری فر معاون بهداشتی، دکتر ولی زاده معاون آموزشی، دکتر شاهماری معاون غذا و دارو، دکتر افسرده معاون توسعه و همچنین رییس فوریت های پزشکی و مدیران درمان، مالی، روابط عمومی و روسا و مدیران بیمارستانهای تابعه دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از حوزه کاری خود در رابطه با اجرای طرح تحول نظام سلامت، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات و راهکارهایی جهت تسهیل در روند خدمات دهی به مردم پرداختند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • هشتاد و ششمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز