طراحی سایت
اخبار معاونت
11

مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور مسئولان و کارکنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: نظام و انقلاب اسلامی ما که برگرفته از نهضت کربلاست، همواره در مسیر این نهضت بزرگ حرکت نموده و پیام کربلا و درس‏های برگرفته از مکتب حضرت ابا عبدالله‏ الحسین‌(ع) راه نجات و آزادگی انسان ها است.

دکتر علی دل پیشه ادامه داد: اجرای طرح تحول نظام سلامت، انقلابی عظیم و ماندگار در عرصه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم در سراسر کشور و خصوصاً اقشار کم‌درآمد بود که نتایج و برکات آن در جامعه مشهود است.

وی ابراز کرد: در اجرای این طرح عظیم و ماندگار همه مسئولان و کارکنان دانشگاه نهایت تلاش و اهتمام خود را به کار گرفتند که قابل تقدیر است.

دکتر دل پیشه با بیان اینکه جلب رضایتمندی مردم از اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت بزرگترین سرمایه برای دانشگاه علوم پزشکی است، خاطرنشان کرد: خدمت به مردم استان وظیفه و رسالت سازمانی و ذاتی ماست که امیدواریم در این راه بتوانیم اعتماد و اطمینان خاطر مردم را بیش از پیش کسب کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه معاون تکریم شونده این مراسم، تلاش‌ها و خدمات صادقانه ای را در راه خدمت به مردم به نمایش گذاشته اند، تصریح کرد: دانشگاه قدر زحمات و تلاش های دکتر کردجمشیدی را ارج می نهد و امیدواریم که این عزیزان در سنگر به سمت جدید خدمت نیز همچون گذشته موفق باشند.

دکتر دل پیشه همچنین ضمن تبریک به معاونین جدید درمان،دانشگاه یادآور شد: سنگر جدید خدمت عرصه ای است که معاونین جدید بتوانند روحیه خدمتگزاری خود و مجموعه را در بالاترین حد ممکن به نمایش بگذارند و امید است که با همکاری تعامل و مساعدت مسئولان و کارکنان دانشگاه این مهم محقق شود.

در ادامه این مراسم نیز مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس به نقش مهم و نهضت عاشورا در حفظ و صیانت از نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: این نظام اسلامی و الهی برگرفته از نهضت و قیام عاشورا است و هیچ قدرت و اراده ای نمی تواند تاثیر منفی بر آن بگذارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر هاشمی ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام در عرصه خدمت به مردم استان عملکرد بسیار موفق و درخشانی داشته که رضایت مردم این مندی مردم دلیل اثبات این ادعاست.

وی تصریح کرد: عزیزی که امروز تکریم و تودیع می‌شوند، خدمات شایسته و ماندگاری در راه خدمت به مردم داشته اند که به عنوان باقیات الصالحاتی برای آنان در دنیا و آخرت محسوب خواهد شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین برای معاونین جدید درمان، دانشگاه در عرصه خدمت به و مردم و تحقق اهداف دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

در ادامه نیز دکتر کرد جمشیدی معاون سابق درمان دانشگاه از همکاری و تعامل شایسته مسئولان دانشگاه و توجه و عمل بویژه مسئولان به حوزه درمان تقدیر نمود و برای دکتر بالاوندی به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه از خداوند طلب موفقیت نمود.

در ادامه نیز دکتر فیروز بالاوندی معاون جدید درمان دانشگاه ضمن تقدیر از اعتماد رئیس دانشگاه به وی ابراز امیدواری کرد که بتواند با همکاری و تعامل شایسته مسئولان و همکاران خدمات شایسته‌ای در حوزه درمان به مردم استان ارائه کند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (261)
کد خبر: 14048
  • مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
  • مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
  • مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
جستجو